FAQ

Uzení masa

Dobrý den,
Mám otázku, lze v grilech Smoky Fun a udit maso? Jaké topivo je nejlepší pro grilování a uzení.
Děkuji
S pozdravem Hynek Novák

Dobrý den,
Grily Smoky Fun jsou uzpůsobené jak pro grilování, tak pro uzení. Pro grilování doboručuji tvrdé štípané dřevo nebo grilovací brikety. Pro uzení je dobré kombinovat dřevo a ve vodě namočené aroma dřevěné štěpky.
S pozdravem
Tomáš Kos

Gril nenáročný na údržbu

Dobrý den
Potřebuji gril, který nebude náročný na údržbu. Musím uznat, že grily Smoky fun mají krásny design, ale otázka zní zda-li opravdu vydrží?
Děkuji, Milan Táborský

Dobrý den,
Potřebujete gril nenáročný na údržbu? Grily Smoky Fun a jsou idealním řešením. Jsou vyrobeny ze silného ocelového plechu, který je ošetřen žáruvzdornou barvou. Na výrobu jsou použity vysoce kvalitní materiály, které Vám zaruší dlouhou životnost Vašeho grilu.

S pozdravem
Tomáš Kos

Grilování přímou metodou

Dobrý den,

Chci se zeptat, zda-li je možnost na grilech Smoky Fun grilovat i přímou metodou a pokud ano, tak jak?

Děkuji, Petr Veselý

Dobrý den,
Na grilech Smoky Fun je samozřejmě možnost grilovat i přímou metodou. Musíte si koupit rošt na grilování a položíte ho do palivové části Vašeho Smoky Fun grilu. Nebo můžete grilovat na varné desce Vašeho grilu.

S pozdravem
Radek Linhart

Gril je lepší na uzení

Dobrý den,

Mám dotaz. Vlastním doma Smokey Mountain Cooker a také Smoky Fun Big Chief 5 a nevím v čem je lepší udit - v čem je pokrm kvalitněji vyuzený.

Děkuji, Karel Dvořák

Dobrý den,
To je velmi těžká otázka. Smokey Mountain Cooker je udírna, kdežto Smoky Fun Big Chief 5 je i gril. Takže dle mého názoru je lepší udírna Smokey Mountain Cooker právě z toho důvodu, že je to jen udírna. Smoky Fun Big Chief má ale více využití a tak je zase příjemnější, když grilujete a zároveň i udíte mít prámě gril od Smoky Fun, protože pokud byste chtěl i grilovat i udit a měl by jste jen Smokey Mountain Cooker, musel by jste si koupit i nějaký jiný gril a poté při kontrolování pokrmů přebíhat od jednoho grilu k druhému.

Doufám, že jsem Vám dostatečně poradil

S pozdravem
Radek Linhart

Máte také dotaz? Napište nám.